Tenxhere me presion Lamart LTDSD4, 4l, e Argjendtë

: në stok

€74,80 €110,00

Ju kurseni: €35,20 ( 32% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tenxherja është bërë nga çelik inox i klasit të parë 18/10 dhe plastikë shumë e qëndrueshme. Kapaku i lehtë për tu përdorur hapet duke përdorur butona me vetëm një dorë. Me përdorimi e kontrollit të presionit është e mundur që shumë shpejt të përgatisni vaktet e shijshme. Tenxherja me presion është e pajisur me një matës presioni, një valvul sigurie, një prizë sigurie nga mbingarkesa dhe doreza masive për trajtim të lehtë që nuk ju djegin. Kjo tenxhere me presion me bazën e saj është krijuar që të përdoret në të gjitha llojet e sobave, përfshirë sobat me induksion.

Specifikat:

Kapaciteti: 4 L
Madhësia: 22 cm
Përmasat: 34 x 23,5 x 17,5 cm
Materiali: SS 18/10 / plastikë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€