Tenxhere Lamart LT1183, 4.3L

: në stok

€19,99 €24,99

Ju kurseni: €5,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Produkti i bërë nga smalt shumë i qëndrueshëm. E veshur me një sipërfaqe të brendshme qeramike, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe djegies, me një bazë të trashë dhe dorezë çeliku shumë elegante. Materiali smalt po ashtu e bënë shumë rezistent ndaj nxehtësisë dhe parandalon djegien e ushqimit për një gatim të shëndetshëm.

  • Materiali – Smalt
  • Madhësia – 22 cm
  • Lartësia – 13 cm
  • Kapaciteti – 4,3 l
  • Ngjyra – e kuqe / e zezë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€