Televizor 32" VIVAX LED TV-32LE114T2S2

: në stok

€149,00 €169,00

Ju kurseni: €20,00 ( 11% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

 Linja e televizorëve LE140 është e dizajnuar posaçërisht në mënyrë ergonomike dhe në vend të një mbajtëse klasike, ka këmbë që kontribuojnë në elegancën e përgjithshme të televizorit dhe shpërndarjen më të mirë të peshës në bazë.VIVAX është një markë kroate dhe prodhimi i televizorëve në Rugvica, jo larg Zagrebit, garanton cilësi të lartë të punimit, gjë që kontribuon veçanërisht nga kontrolli 100% i cilësisë që njihet nga fakti se çdo televizor i vetëm para se të largohet nga linja e prodhimit shpenzon së paku 4 orë në testim në mënyrë që përdoruesi i fundit. është plotësisht i sigurt për cilësinë e televizorëve VIVAX. Veçoritë kryesore të televizorit të ri led Vivax janë HOTEL MODE me mundësinë e cilësimeve të klonimit, klasin e energjisë A, lidhjen CI+.

Karakteristikat themelore
Diagonalja: 32" / 82 cm
Shkëlqimi: 205
Rezolucioni maksimal: 1366 X 768 (HD)
Sistemi operativ: Asnjë
Teknologjia: LED
Lloji i televizorit: JO SMART
Tuner TV: DVB-T2/C/S2
Tingulli (W): 16
Dimensionet dhe masa
Pesha: 4
Gjerësia (CM): 73
Dimensionet Lartësia (CM): 46.9
Dimensionet Thellësia (CM): 18.5
Karakteristika te tjera
VESA: 100 X 100
Telekomanda: Standard
Moda e hotelit: Themelore
Pamja e jashtme
Lloji i qëndrimit: Këmbët
Lidhës
Përbërja: Po
Komponenti: Po
SCART: 1
HDMI: 2
Kufjet në: 1
USB: 1
WiFi i integruar: Jo
Bluetooth: Jo
CI+: Po
Pasqyrimi i ekranit: Jo

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€