SMARTPHONE S5

: në stok

€99,99 €119,99

Ju kurseni: €20,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
MeanIT SMARTPHONE Start S5
 • Font i madh dhe ikona të mëdha
 • Softuer senior
 • Butonat fizikë për përgjigjen dhe përfundimin e thirrjeve, si dhe butonin SOS dhe elektrik dore LED
 • Mundësia e përdorimit të interface klasik Android 11 Go
 • Rritje shtese e volumit të bisedës
 • Ekran 5" (12,7 cm) FWVGA+ TN18:9 (480*960)
 • Memorie 2 GB RAM + 16 GB
 • GPS, BT, radio FM, butoni SOS, elektrik dore LED
 • Bateri Li-Ion 2200 mAh
 • SIM e dyfishtë 2G / 3G (2 x mikro SIM)
 • Vende për kartën e kujtesës Micro SD (mbështetur deri në 32 GB)
 • Procesor me katër bërthama
 • Kamera e pasme 2.0 MP, e përparme 0.3 MP
 • Android 11 Go
 • Aparat i përshtatshëm për të moshuarit

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€