Smart Watch Samsung Galaxy Watch 5, 44mm BT, Grafit

: në stok

€249,00 €329,00

Ju kurseni: €80,00 ( 24% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Monitoroni shëndetin tuaj 24 orë, edhe gjatë natës.
Arrini qëllimin tuaj të shëndetit duke matur përbërjen trupore me sensorin Samsung BioActive sensor.
Ekrani me kristal zafir është 1.6 herë më i fortë

Zbuloni se si flini me teknologjinë tonë të përmirësuar të gjurmimit të gjumit. Planifikoni orarin e gjumit, zbuloni nëse gërhitni, kuptoni dhe gjurmoni fazat e gjumit (zgjimi, gjumë i lehtë, gjumë i thellë dhe REM) duke përdorur tetë simbolet e kafshëve që përfaqësojnë llojin tuaj të gjumit. Netët më të mira çojnë në ditë më të mira.

 Sensori i fuqishëm 3-në-1 Samsung BioActive kontrollon në mënyrë efektive tre sensorë shëndetësorë. Sensori i analizës së impedancës bioelektrike dhe sensori optik i pulsit.

Ai gjurmon gjithçka, nga përqindja e yndyrës trupore (BIA) deri te njohuritë e peshës së muskujve skeletik.

A jeni duke ushtruar? Ora juaj numëron hapa, kalori dhe madje edhe rutina. Ai mbështet mbi 90 ushtrime që mund t'i ndiqni përmes tij.

Duhen rreth 30 minuta për të karikuar nga 0% në 45%. Po, e lexuat mirë. Falë një baterie më të madhe se paraardhësit e saj dhe karikimit të shpejtë, tani do të jeni gati për klasën.

Nga analoge në dixhitale, nga vintage në moderne, zgjidhni një temë ore që do t'ju ndihmojë të përballeni me jetën e përditshme. Zgjidhni nga diapazoni klasik ose nga temat e ndryshme të orëve.

Kërkohet versioni 6.22.1 ose më i ri i aplikacionit Samsung Health

  • Sistemi operativ: Wear OS
  • Ekran: 1.4" Super AMOLED
  • CPU: Cortex-A55 me dy bërthama 1.18 GHz
  • Rezolucioni: 450 x 450 piksele
  • Memoria dhe e brendshme: 16 GB, 1,5 GB RAM
  • Përmasat: 44,4 x 43,3 x 9,8 mm
  • NFC, A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo
  • Bateria: 410 mAh
  • Bluetooth 5.2
  • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2,4 GHz

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€