Smart Watch FITBIT Versa 3 Midnight/Soft Gold

: në stok

€209,99 €250,00

Ju kurseni: €40,01 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Orë inteligjente + GPS që vendos motivimin në dore. Motivimi, frymëzimi, personalizimi:
GPS i integruar - lini telefonin tuaj në shtëpi dhe gjurmoni ritmin dhe distancën gjatë vrapimit, vozitjes dhe më shumë me GPS të integruar, më pas shikoni hartën e intensitetit të stërvitjes në aplikacionin Fitbit;
Rrahjet e zemrës 24/7- maksimizoni stërvitjen me zonat e rrahjeve të zemrës, monitoroni fazat e gjumit dhe vlerësoni më mirë djegien e kalorive me PurePulse 2.0, teknologjinë e përmirësuar të rrahjeve të zemrës nga Fitbit .;
Zonat aktive në minuta - përdorni rrahjet e zemrës suaj në pushim për të matur përpjekjet tuaja të stërvitjes dhe për t'ju dhënë një tingull kur rritni intensitetin për të përfituar sa më shumë nga stërvitja juaj;
Gjurmimi i  gjumit dhe rezultatet e gjumit - Monitoroni kohën tuaj në gjumë të lehtë, të thellë dhe REM, më pas merrni një rezultat gjumi për të kuptuar më mirë cilësinë e gjumit tuaj çdo natë. Jetëgjatësia e baterisë 6+ ditë me karikim të shpejtë. Rripat e madhësive S dhe L të përfshira.

SHËNDETI

 • Gjurmimi i rrahjeve të zemrës 24/7
 • Njoftimet për ritmin e parregullt të zemrës
 • Monitorimi i ngopjes me oksigjen (SpO2).
 • Njoftimet për rrahjet e larta dhe të ulëta të zemrës
 • Ndryshimet e temperaturës së lëkurës
 • Fazat e gjumit dhe rezultati i gjumit
 • Alarm Smart
 • Modaliteti i gjumit (Sleep)
 • Rezultati i menaxhimit të stresit
 • Zbulimi i gërhitës dhe zhurmës
 • Reflektime
 • Seanca udhezuese te frymarrjes
 • Shkalla e frymëmarrjes
 • Ndryshueshmëria e rrahjeve të zemrës
 • Gjurmimi i shëndetit menstrual
 • Përkujtues të personalizuar

FITNESI

 • Njoftime per ushtrime-apo pushim
 • GPS i integruar
 • Harta e intensitetit të stërvitjes - Vetëm në aplikacion
 • Minutat e Zonës Aktive
 • Gjurmimi i aktivitetit gjatë gjithë ditës
 • I papërshkueshëm nga uji ne not
 • 20 mënyra ushtrimesh të bazuara në qëllime + SmartTrack™
 • Niveli i fitnesit kardio

SMART

 • Përvojë muzikore
 • Thirrje nga kyçi juaj
 • Njoftimet e telefonatave, teksteve dhe aplikacioneve
 • Asistent zanor
 • Fitbit Pay™
 • Aplikacionet në kyçin tuaj
 • Gjej telefonin App
 • Modaliteti "Mos shqetëso".

DIZAJN DHE MË SHUMË

 • Bateri 6+ ditore
 • Karikimi i shpejtë
 • Ekran Always on display
 • Qindra fytyra të orës
 • Aksesorë
 • Aplikacioni Fitbit

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€