Shtrydhëse Frutash Vivax AJ-800

: në stok

€37,90 €49,90

Ju kurseni: €12,00 ( 24% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Shtrydhësi VIVAX AJ-800 mundëson përgatitjen e shpejtë dhe të lehtë të lëngut natyral.
Ju duhet vetëm të fusni përbërësit tuaj të preferuar dhe për shkak të hapjes së madhe, nuk ka nevojë të prisni apo përgatitni ushqimin. Në shtrydhëse frutash mund të vendosni fruta të plota, gjë që përshpejton më tej kohën e përgatitjes, dhe pjesët e shkëputshme që lahen në makinë larëse enësh e bëjnë pastrimin dhe mirëmbajtjen më të lehtë.

Shtrydhësi i frutave VIVAX AJ-800 nxjerr automatikisht tulin e frutave në një enë të veçantë ndërsa lëngu filtrohet përmes një rrjete inox, duke e bërë pijen edhe më të shëndetshme.
Fuqia (W) 800
Numri i shpejtësive të funksionimit 2
Vëllimi i enës së tulit (l) 1,5
Diametri i hapjes për futjen e frutave (cm) 7,5
Ngjyra Argjend
Materiali Inox
gjerësia (cm) 17,0
lartësia (cm) 26,0
Thellësia (cm) 38,5
Gjerësia e paketimit (cm) 32,0
Lartësia e paketimit (cm) 40,7
Thellësia e paketimit (cm) 21,5
Pesha e pajisjes (kg) 3,3
Furnizimi me energji elektrike 220-240 V AC

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€