Set thika dhe mbajtëse magnetike Lamart LT2026 - 4 copë

: në stok

€46,09 €79,00

Ju kurseni: €32,91 ( 41% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Përmasat e thikave 19,5cm; 23,5cm, 27,5cm, 32cm; blloku 25,5 x 21,5 x 2cm.
Materiali SS / TPR / dru
Ngjyra SS / e zezë / dru
Pllakë magnetike me thika Teh
Teh shumë i mprehtë dhe dorezë ergonomike për efekt maksimal dhe përdorim të sigurt
Gjatësia e tehut të thikës inox: 7.5cm; 12,5 cm; 15 cm; dhe 20cm, gjatësia totale e thikës: 19.5cm; 23,5 cm; 27.5cm dhe 32cm
Bllok druri i palosshëm me interier magnetik, përmasat 25.5x21.5x2cm
Nuk ka efekt në aromën dhe shijen e ushqimit të prerë në feta
Lani dhe thajeni pas përdorimit, ruajeni jashtë mundësive të fëmijëve
KUJDES: Trajtimi jo i duhur e bën çdo thikë të rrezikshme
I sigurt në larës enësh
3 vite garanci

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€