Set pjatash LAMART LT9002, 6 pjesë, të bardha

: në stok

€15,29 €24,00

Ju kurseni: €8,71 ( 36% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
  • Forma     katrore
  • Diametri   24,5 cm, 19,2 cm, 17,3 cm
  • Materiali   prej porcelani
  • Ngjyra    e bardhëSet pjatash porcelani për përdorim te përditshëm.Mirëmbajtje dhe pastrim i lehtë.

Seti i pjatave të ngrënies përfshin:

– 2 x pjata të cekëta

– 2 x pjata të thella 

– 2 x pjata ëmbëlsirash 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€