Set pjatash LAMART LT9002, 6 pjesë

: në stok

Çmimi i rregullt €19,99

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Set pjatash porcelani për përdorim te përditshëm.Mirëmbajtje dhe pastrim i lehtë.

Seti i pjatave të ngrënies përfshin:

– 2 x pjata të cekëta
– 2 x pjata të thella
– 2 x pjata ëmbëlsirash 

 

  • Forma       katrore
  • Diametri    24,5 cm, 19,2 cm, 17,3 cm
  • Materiali   prej porcelani
  • Ngjyra      e bardhë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€