Set enesh plastike Lamart LT6029

: në stok

Çmimi i rregullt €9,50

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Set enesh plastike për ruajtjen dhe transportin e ushqimit 6psc

  • 6 pjese 
  • Materiali: plastike

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€