SENCOR SBL 7077CH Shtrydhese frutash/ maker 800 W

: në stok

€40,15 €59,60

Ju kurseni: €19,45 ( 32% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

UNË JAM NJË BLENDER SMOOTHIE ME NJË PARAQITJE 800 W.
Fuqia ime mund të përdoret në dy programe. Gjithashtu është bërë shumë përpjekje në dizajnin tim! Do të plotësoj çdo interier me nëntë ngjyra metalike, të cilat më bëjnë të bukur çdo centimetër.

Program i butë për 45 sekonda - Perfekt për fruta dhe perime të buta. Mund të përziej një pije të shijshme proteinike ose qumështi.
Program i fortë për 60 sekonda - Unë jam në gjendje të përziej perime me dru, akull, arra (të bluara trashë ose në miell), supa me krem ​​ose salca.

Unë tregoj të gjithë procesin e përzierjes në treguesin LED dhe fiket automatikisht kur programi të përfundojë.

EDHE NE PUSHTETIN MAKSIMAL, VENDOS ENDE THEKSIN NË SIGURINË.
Unë jam i pajisur me thithëse që nuk rrëshqasin, kështu që mbaj fort në vend.

PËR TË ARRITUAR NJË PERFORMANCË PERFEKTE, PËRDOR 6 thika të bëra prej çeliku inox TË CILËSISË TË LARTË ME VESHJE TITANI.
Nuk është rastësi që jam projektuar kështu! Falë cilësisë me të cilën janë prodhuar thikat e mia, unë parandaloj humbjen e enzimave, vitaminave dhe gjithashtu parandaloj oksidimin e padëshiruar të pijeve ose ushqimeve.

KAM SHIPES ULTRA TË QËNDRUESHME NGA TRITAN!
Unë kam bashkuar forcat me prodhuesin amerikan EASTMAN për të qenë edhe më efikas. Shishet e mia të qëndrueshme janë të dizajnuara për çdo aktivitet. Miqtë e mi vërtet mund të transportohen ose merren kudo. Ato mund të futen në një mbajtëse shishe biçikletë ose në një mbajtëse filxhani makine. Vula qëndron e ngushtë, qoftë e fiksuar në pantallona apo e hedhur vetëm në një qese. Unë i përziej pije shumë të ftohta dhe të nxehta në to, dhe ato mund të lahen vazhdimisht në makinë larëse enësh. Të dy partnerët e mi janë pa BPA, kështu që nuk duhet të shqetësohem për çlirimin e substancave të rrezikshme, edhe në temperatura të larta ose përthithjen e aromave dhe aromave.

CILI ËSHTË EFEKTI MULTICIKLON, QË ME BËN TË VEÇANTË?
I detyrohem gjithçka përsëri shisheve të mia! Ata kanë një dizajn unik me groove dhe së bashku me thikat e mia, ne mund të garantojmë deri në 60% rezultate më të mira se një blender konvencional për smoothie me shishe.

DHE CILAT JANË PËRFITIMET E MIA TË SHËNDETËSISË?
Lëndët ushqyese nga lëndët e para të përziera përthithen mirë dhe nuk e rëndojnë stomakun me përpunim kompleks mekanik, si me ushqimin e ngurtë. Nuk ka humbje të vitaminave apo fibrave nën lëvozhgë dhe gjithçka është lehtësisht e tretshme. Parandalim i shkëlqyer i gripit në muajt e dimrit dhe një burim i shkëlqyer energjie në verë.


FUNKSIONET DHE VETITË
Dy programe të paracaktuara 45/60 sekonda:

SOFT për kokteje Lights (Fruta/Perime si luleshtrydhe dhe domate etj.)
dhe E FORT (për frutat/perimet si ananasi dhe karota)

Një shishe sportive unike 0,6L e përshtatshme për t'u veshur gjatë stërvitjes
Shishe të bëra nga TRITAN pa BPA rezistente ndaj goditjes (PCTG)
GJASHTË TEHA INOKS TË HEQSHME TË CILËSISË TË LARTË ME VESHJE TITANI
Parandalimi i humbjes së enzimave dhe vitaminave
Reduktimi i oksidimit të Smoothie Nutri

Stabilitet i jashtëzakonshëm falë filxhanëve thithës
Mekanizmi i integruar i sigurisë dhe këmbët kundër rrëshqitjes sigurojnë siguri maksimale gjatë përdorimit
Shishe të Përshtatshme për Mbajtëse Kupash Makine
Fuqia hyrëse: 800 W

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€