Radio makine MP5 Player - 7010B

: në stok

€59,90 €79,90

Ju kurseni: €20,00 ( 25% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Veçori:
1. Ekran me prekje dixhitale TFT 7 inç.
2. Mbështet lidhjen pa tel Bluetooth dhe funksionin e thirrjeve telefonike pa dorë.
3. Mbështet FM dhe hyrjen e integruar Aux.
4. Mbështetje për kartën SD (deri në 32 GB) dhe ndërfaqe standarde USB 2.0.
5. Pajisur me një kamerë të pamjes së pasme.
6. Mbështet funksionin e hyrjes së kamerës me pamje të pasme.
7. 24 orë ekran dixhital orën dhe datën.
8. Mund të karikojë për celularin ose pajisje të tjera USB.
9. Dritat e pasme shumëngjyrëshe të butonit të energjisë për dekorim në makinën tuaj.
10. Format video 1080P.

Specifikim:
Modeli: 7010B
Madhësia e ekranit: 7 inç
Rezolucioni i ekranit: 800 * 480
Gjuhët OSD: Anglisht, Kinezisht, Rusi
Formati i videos: RMVB/RM/FLV/3GP/MPEG/DIVX/XVID/DAT/VOB/AVI/MP4
Formati i audios: MP3/WMA/WAV
Fuqia dalëse e amplifikatorit/sasia e kanalit: 45 W * 4
Ndërfaqja: USB/TF/AUX IN
Fjalëkalimi i çiftimit Bluetooth: "0000"
Lente e kamerës me pamje të pasme: Lente me definicion të lartë, me kënd 120°
Funksioni kryesor: MP5, ndërfaqe USB/TF, FM, Bluetooth,
përfshinte një kamerë të pamjes së pasme, hyrje të kamerës së pasme, Aux In


Paketa e përfshirë:
1 X host i luajtësit multimedial
1 X kabllo energjie
1 X Telekomandë
1 X kamera me pamje të pasme me kabllo
Manuali i përdorimit 1 X Anglisht

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€