Radio, Alarm dhe Orë MeanIT B4

: në stok

€44,99 €54,99

Ju kurseni: €10,00 ( 18% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
meanIT / ALARM RADIO Ore
  • Altoparlant blueTooTh B4
  • Altoparlant aktiv 5W me efekt basi
  • Ora me zile dhe alarm
  • Bateri e karikueshme e integruar 2.000 mAh
  • Slot USB
  • Vende për kartën Micro SD
  • Lidhu me telefonat inteligjentë me një lidhje Bluetooth
  • Radio FM dhe ekran LCD
  • Audio hyrje 3.5mm jack

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€