Prerse Elektrike Me Bateri TOTAL TSSLI202581

: në stok

€99,99 €119,90

Ju kurseni: €19,91 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
⚠️ Paralajmërim:

MBAJNI DORËT DHE TË GJITHA PJESËT E TRUPIT Larg tehut, skajet janë të mprehta dhe mund të shkaktojnë lëndime edhe kur pajisja është e fikur.
Mos e lini mjetin të funksionojë PA MBIKËQYRJE. Përdoreni mjetin vetëm kur e mbani me dorë.
Motor pa furça.

Paketa vjen me,

1 copë Bateri 20V 2.0Ah

1 pc Karikues inteligjent i shpejtë

1 pc kuti mbajtese

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€