PLLAKE MONTUESE 2 PJESË

: në stok

€79,90 €99,90

Ju kurseni: €20,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Sipërfaqja e qelqit vitroqeramike e zezë
Përdorimi i integruar
29 cm gjerësi
Paneli rrotullues i kontrollit
Vendosja graduale e gatimit
I përshtatshëm për të gjitha llojet e tenxhereve dhe tiganëve
Fuqia totale 3000 W (1200 W +1800 W )
dizajn estetik
Brendi Venus Germany
Prodhimi Turki
Garancion 2 vite.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€