Peshore kuzhine VIVAX KS-502B

: në stok

Çmimi i rregullt €9,90

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Peshorja e kuzhinës Vivax KS-502B është një aksesor i vogël praktik që e bën shumë më të lehtë gatimin dhe ruajtjen e ëmbëlsirave tuaja të preferuara. Me ngjyrën e tij elegante të zezë, do të përshtatet në çdo kuzhinë. Kjo peshore ka një matës dixhital të saktë që mat deri në 5 kg. Një avantazh i madh është sistemi i integruar i mbylljes automatike, kështu që ju mund të kënaqeni me aventurat e kuzhinës pa u shqetësuar.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€