Peshore Elektrike VIVAX PS154

: në stok

€9,99 €13,90

Ju kurseni: €3,91 ( 28% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Kujdesuni për shëndetin tuaj, monitoroni rregullisht peshën tuaj dhe reagoni menjëherë ndaj çdo devijim, me ndihmën e peshores personale Vivax PS-154 monitorimi i luhatjeve në peshë do të jetë i thjeshtë dhe i lehtë.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€