PAISJE AUTOMATIKE PËR LARJE TE GOTAVE

: në stok

Çmimi i rregullt €29,99

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Pastrimi me lehtësi i filxhanëve të kafesë, filxhanëve të verës së kuqe, filxhanit të barit, shpëlarësve të shisheve për fëmijë..
Karakteristikat: 100% krejt e re dhe me cilësi të lartë.
Përshtatet për enët e pijeve me madhësi hapëse më pak se 11cm/4.33in.
Shpëlarës i mirë në pastrimin e filxhanit të kafesë, filxhanëve të verës së kuqe, filxhanit të barit, shisheve për fëmijë.
Ai shpëlan me lehtësi pothuajse çdo enë pijesh, kështu që ju mund të shpenzoni më pak kohë duke njomur dhe pastruar.
E përkryer për lavamanin e kuzhinës në shtëpi, pijetoren, barin, zyrën, restorantin dhe hotelin.
Vendoseni gotën, filxhanin poshtë dhe shtypni pjesën e poshtme, ujë spërkatës do të dalë për pastrim.
Specifikimi: Materiali:ABS+Ngjyra metalike:E zezë, argjendi (opsionale).
Paketa përfshin: 1x shpëlarës filxhani me 0,8 m/2,62 këmbë.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€