Oteeto Tab 5 Kids Tablet 128GB / 4GB Ram + Back Cover + Screen Protector + Stickers

: në stok

€65,00 €79,00

Ju kurseni: €14,00 ( 17% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Marka: Oteeto
Tableti Oteeto Tab 5 Kids
Dizajn miqësor për fëmijët
Kontrollet prindërore për përdorim të sigurt
Aplikacione dhe lojëra edukative
Qëndrueshmëri e fortë
Bateri me jetëgjatësi
Përvojë mësimore tërheqëse dhe ndërvepruese
Ekrani / Ekrani: 7" / LCD IPS HD (1024 x 600)
Hapësira ruajtëse / memoria: Rom: 128 GB + (Mbështetje për kartën SD) Ram: 4 GB
Sistemi operativ (OS): Android 13
Bateria: 3000 mAh
Kamera: e përparme (Selfie): 2.0 MP / e pasme: 5.0 MP + Blic LED
Procesorët: 8 bërthama 1.3 GHZ
Slot i jashtëm: Karta SD / Jack audio
Rrjeti: Wi-Fi / Karta Sim nuk mbështetet
Gjuha: Mbështet shumë gjuhë
Kutia Përfshin: Tablet PC / Karikues / Kabëll / Mbrojtës ekrani / Manual Usb / Kasë / Ngjitës / Kukull e vogël*5

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€