Nxemse Infrared Kumtel

: në stok

€39,99 €49,99

Ju kurseni: €10,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
2500 Watt
Me termostat të rregullueshëm
Kembe te perfshira ne paketim
Mund të montohet në mur dhe tavan
Teknologji Infrared
12 Muaj Garancion

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€