Ngrohese e ujit 2.5L 2200W SENCOR SWK 2510WH

: në stok

Çmimi i rregullt €22,50

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
  • Vëllimi 2,5 l
  • Konsumi i energjisë 2200 W
  • Ngrohja e ujit në 360 ° C
  • Tensioni dhe frekuenca: 220 – 240 V, 50/60 Hz
  • Materiali Plastikë 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€