Ngrohes elektrik 1500W SENCOR SOH 3307BK

: në stok

€99,90 €129,90

Ju kurseni: €30,00 ( 23% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
 • 7 Penda ngrohëse
 • Fuqia hyrëse: 1500 W
 • Mbrojtja nga mbinxehja
 • Ndërprerësi i këshillës së sigurisë
 • Funksioni kundër ngrirjes
 • Dy çelësa dhe Ndrysho në 3 cilësime të ngrohjes:
 • 600 W
 • 900 W
 • 1500 W
 • Funksionim pa mirëmbajtje - Nuk është e nevojshme të zëvendësohet vaji për tërë jetën e radiatorit
 • Funksionim i heshtur - Gjithashtu i përshtatshëm për dhomat e gjumit
 • 4 rrota udhëtimi dhe dorezë për trajtim të lehtë
 • Hapësirë ruajtëse praktike për mbylljen e kordonit të energjisë
 • Slot Fin i patentuar siguron efikasitet më të mirë dhe temperaturë më të ulët të skajit
 • Teknologjia e patentuar e ndarjes së krahëve të bishtit parandalon mbinxehjen

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€