NDEGJUESE MEANIT TWS B21 BLUETOOTH WHITE

: në stok

€19,90 €28,80

Ju kurseni: €8,90 ( 30% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Kufje pa tela me mikrofon, Bluetooth v5.0, dritë ultra, e rehatshme për tu veshur, kutia e karikimit (5 x), kufjet mund të përdoren veçmas, mikrofon i ndjeshëm i integruar, pa duar, kufje me zë cilësor dhe konsum shumë të ulët, bateri e integruar Li- Jon 50 mAh (celularin), bateri Li-Ion në qëndrim 400 mAh, koha e funksionimit deri në 5 orë. Telefoni është i pajtueshëm me pajisjet që mbështesin teknologjinë wireless BT 
Lidhja Wireless
Brendi menIT
Impedancë 32 Ohm
Ndjeshmëria 102 dB ± 3dB
Led drita No
Mikrofon Yes
Kontroller zerimi Yes
Gjatesia e kabllos -
Jetëgjatësia e baterisë Deri në 5 orë
Tipare tjera
Garanci Nuk ka garanci
Barkodi 3858890342376
Modeli i Produktit NDEGJUESE MEANIT TWS B21 Bluetooth up to 5 hours WHITE
Ngjyra White

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€