DËGJUESE MOXOM MX WL05

: në stok

€19,99 €27,99

Ju kurseni: €8,00 ( 28% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Specifikat e degjueseve (kufje)
- Përvojë super reale e lojërave stereo - Përmirësoni detajet e zërit në lojë - 4 në 1 ( Lidhje me valë , Lidhje me tela , Radio FM , Kartë SD ) - Izolimi i zhurmës - Kufje të rregullueshme dhe të palosshme - Mikrofoni, butoni i kontrollit të volumit - Versioni Bluetooth 5.0 - Gama e transmetimit 10 m - 5 orë Koha e lojës - Koha e gatishmërisë 300 orë - Koha e karikimit 1,5 orë - Lloji i baterisë së rikarikueshme - Kapaciteti 200 mAh - Mikrofoni 40 mm - Ndjeshmëria: 110±3dB S.P.L në 1KHZ - Impedanca: 4 - Përgjigja e frekuencës: 20Hz-20KHz - Vlerësimi: 5W x 2

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€