Monitor Samsung 27" UHD 4K

: në stok

€465,00 €499,00

Ju kurseni: €34,00 ( 6% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Ky monitor kombinon karakterstika fantastike për performancë të shkëlqyer. Ka diagonale 27'' dhe rezolucion 3840 x 2160 pikselë. Pnaeli është i llojit VA dhe ndriçimi 250 cd/m2 ndërsa kontrasti 2500:1. Mbështetë teknologjinë Flicker Free dhe Blue Light. Ka port HDMI, USB, DisplayPort.

Specifikat:

  • Monitor Samsung LED IPS
  • Përmasat: 27 inch
  • Refresh Rate: 60 HZ
  • Kontrast: 1000:1, Mega ∞ DCR
  • Portet e lidhjes: 1x HDMI, 3x USB, 1x USB-CHeadset Game Mode, ECO
  • Rezolucioni: 3,840 x 2,160 4K
  • Koha e reagimit: 5ms
  • Dimensionet (pa mbajtëse): 61 x37 x 4.3 cm
  • Modeli: LS27A800UJUXEN

GARANCION 1 VIT NGA PRODHUESI

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€