MINIFURRE LUXELL

: në stok

€99,90 €115,90

Ju kurseni: €16,00 ( 13% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
" Një metodë efikase për përgaditjen e ushqimit të shijshem si në furrat e zakonshme, por tash me minifurrën e lëvizshme dhe me 2 pllakat e saj ju e keni shumë të lehtë manovrimin.
• Mund te perdoret per gatime ne furre, njekohesisht edhe per gatime ne 2 vatrat.
• Fuqia totale e funksionimit 2950 W
• Fuqia e 2 vatrave eshte 1000W dhe 1500 W
• Kapaciteti i brendshem: 40 litra
• Termostat i rregullueshem
• Me 4 nivele te lartesise per tepsi. Ne paketim do te keni edhe 2 tava nje drejtkendore dhe nje tave rrethore.
Dimensionet: 48x60x38 cm"

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€