Mikser dore Sencor SHM 5402BL

: në stok

€23,98 €26,50

Ju kurseni: €2,52 ( 9% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
 • 5 shpejtësi për të gjitha llojet e recetave
 • Fuqia 200 W
 • Operacion i qetë
 • 2 lloje të miksereve të përfshirA
 • Butoni për lirim dhe heqje të rehatshme të bashkëngjitjeve
 • Operacion i qetë
 • Dorezë ergonomike me sipërfaqe të gomës
 • Pastrim i Lehtë (Kurrat dhe grepa mund të lahen në pjatalarëse)
 • Siguresa termike kundër mbinxehjes
 • Fuqia hyrëse: 200 W
 • Gjatësia e kordonit të rrymës: 1.2 m 

 PËRSHKRIMI TEKNIK

 • Fuqia hyrëse (W) 200 W
 • Shpejtësitë (gradat) 5
 • rrahje Po
 • Mjet për zierje Po
 • Modaliteti Turbo Po
 • Ngjyra e Bardhë/Blu

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€