Mikser Brumi

: në stok

€6,95 €8,99

Ju kurseni: €2,04 ( 22% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Mikser Brumi Manual

Kapaciteti 800ml

  • Bërë nga materiali ABS me cilësi të lartë, i cili është i sigurt, i qëndrueshëm dhe jo toksik.
  • Lehtë për t'u përdorur, brumi mund të shpërndahet lehtësisht duke e mbajtur dorezën fort.
  • Strukturë e thjeshtë, e lehtë për t'u pastruar, e përshtatshme për të bërë ëmbëlsira, vafle, brumë etj.
  • Dizajni që funksionon me dorë, shmang brumin e mbërthyer në grykën e shishes, i përshtatshëm për t'u përdorur.
  • Vjen me një peshore, kontrolloni lehtësisht sasinë e brumit.
  • Dizajn i vrimës së poshtme të rrumbullakët për brumin që hiqet lehtë.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€