Mbyllës i qeseve (Vakum) Sencor SVS 1010WH, 110W (65 x 355 x 155 mm)

: në stok

€69,85 €94,00

Ju kurseni: €24,15 ( 25% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

PËRFITIMET KRYESORE
Mbytësja me vakum do ta mbajë me lehtësi ushqimin të freskët dhe do të ruajë cilësinë e tij
Zgjat jetën e ruajtjes deri në pesë herë
Ushqimi me vulosje me vakum mundëson ruajtjen e të gjithë lëndëve ushqyese dhe aromën origjinale të ushqimit të freskët
Parandalon tharjen/humbjen e lëngjeve të ushqimit
FUNKSIONET DHE VETITË
Kontrolle shumë të lehta dhe intuitive
Çdo program aktivizohet duke shtypur një buton
Opsioni për vetëm vakum
Këmbët kundër rrëshqitjes Mbajnë pajisjen fort në vend për funksionim të sigurt
Opsioni i lidhjes së zorrës për thithjen e jashtme të kutive të vulosjes me vakum, shisheve, etj.
Tubi është i përfshirë.
Seti bazë i filmave vulosës të kanaleve profesionale të përfshira
Mbyllje me një vulë të fortë 2 mm të ajrosur
Izolon ushqimin nga aromat e pakëndshme në frigorifer ose ngrirës
Treguesit LED
Siguresa termike e rivendosur që parandalon mbinxehjen
Ushqimi i ruajtur në qese mund të ngrohet dhe shkrihet
E përputhshme me lloje të shumta filmash
Të përshtatshme për
Ruajtja e ushqimit në një frigorifer të ngrirësit
Marinimi i ushqimit në vakum
Gatim Sous-Vide
PËRMBAJTJA E PËRFSHIRË
Mbytës me vakum
Zorra e vakumit
5 Çanta me vakum 20x30cm
1 Film me vakum 20x200cm

Pesha: 1.27 kg
Dimensionet: 65x355x155mm
Fuqia hyrëse: 110 W
Furnizimi me energji elektrike
Fuqia e kompresorit: 12L / Min | -0,8Bar
Gjerësia maksimale e rrotullës dhe filmit: 30 cm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€