Maus me Bluetooth RF6800

: në stok

€17,99 €27,99

Ju kurseni: €10,00 ( 35% )

Color
Red
Black
White

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Maus pa tel i rikarikueshëm RGB Weibo 6800

 • Dizajn elegant dhe ergonomik
 • E ndërtuar në bateri të ringarkueshme
 • Transmetim me shpejtësi të lartë
 • Transmetues wireless 2.4g
 • Kliko i qetë dhe i rehatshëm (4 butona)
 • Punoni me fletore, PC, celular, tablet
 • Mini marrës USB 2.0 (i ruajtur brenda miut)
 • Kursimi inteligjent i energjisë deri në 60 ditë
Kompakt dhe i lehtë, i lehtë për t'u mbajtur


Specifikimet:

 • Rezolucioni 800 - 1200 - 1600 dpi
 • Butonat: butona 4
 • Lidhja USB me valë
 • Gama WiFi: 10 m
 • Bateria: bateri e ringarkueshme
 • Gjatësia e karikimit të kabllit: rreth 35-45 cm
 • Distanca e transmetimit 10 metra
 • Pesha Përafërsisht. : 68 g
 • Tensioni DC 3.7
 • Rryma 20 mA

E përputhshme me shumicën e sistemeve:
Windows/Windows Vista/Windows 7/Mac

Paketimi i përmbajtjes:
1 maus me valë e-1300pro
1 kabllo mikro USB V8
1 Marrës mini USB 2.0

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€