Makinë Rroje VGR V-077

: në stok

€17,99 €21,99

Ju kurseni: €4,00 ( 18% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Prerëse flokësh profesionale VGR-V-077 me ekran LED. Tehe profesionale me kabllo dhe karikim USB pa kabllo.

Specifikat:

 • Lloji i prerësit:1mm, 2mm dhe 3mm
 • Materiali i tehut:Çelik inox
 • Materiali i trupit:ABS
 • Metoda e pastrimit:Larja e kokës
 • Ekrani LED:Po
 • Koha e përdorimit:150 min
 • Tensioni:100-240v~50/60Hz
 • Fuqia:5 w
 • Mënyra e karikimit:Lidhës USB
 • Koha e karikimit:2 orë
 • Pesha:192.2 g
 • Madhësia:16.3*4.8*3cm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€