Makinë qethje për flokë Sencor SHP 7411BK, e zezë

: në stok

€31,79 €57,00

Ju kurseni: €25,21 ( 44% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

UNË JAM NJË SHP SHP 7411BK SET MULTI-FUNKSIONALE KRISE TË FLOKËVE NGA SENCOR
Kujdes i plotë për flokët, mjekrën, qimet e trupit dhe konturet tuaja të detajuara në një me prerëset shumëfunksionale të flokëve Sencor. Unë paraqes pajisje të shkëlqyera që do të kënaqin çdo përdorues të ri dhe ekzistues. Kujdesuni për veten nga komoditeti i shtëpisë! Unë garantoj performancë, qëndrueshmëri, punë të shkëlqyer dhe pajisje praktike. Unë jam i pajisur me një motor me shpejtësi të lartë por të heshtur për të kryer punë të nivelit të lartë në shtëpi dhe në lëvizje! Më paketoni dhe më merrni me vete në pushime, në një udhëtim pune ose në të vërtetë kudo. Unë peshoj vetëm 99 g dhe përshtatem mirë në çdo çantë.

KENË MBROJMË 12 BASHKËNGJIM TË KËRBËZUESHME
Sencor me të vërtetë nuk preu asnjë cep me pajisjet e mia! Për një çmim optimal, më mundësoi të punoja me një teh të rregullueshëm jashtëzakonisht cilësor në një gjerësi prej 6-34 mm, i cili është bërë në një kombinim të nitridit dhe titanit. Më shijoni në maksimum me 12 shtojca të këmbyeshme që nuk kujdesen vetëm për flokët tuaj, por praktikisht për të gjithë trupin tuaj. Unë shkurtoj flokët, mjekrën, flokët e veshëve dhe hundës dhe punoj intensivisht në konturet e detajuara për një pamje perfekte. Unë madje shkurtoj flokët e gjoksit dhe trupit. Shtojcat janë lehtësisht të rregullueshme dhe të shkëputshme, dhe 8 prej tyre janë të koduara me ngjyra, kështu që ju keni pasqyrën më të mirë. Nuk mund të mendoj për asgjë që nuk mund ta trajtoj me zgjuarsi. Me një formë ergonomike, mund të futem në pëllëmbën e kujtdo dhe nuk rrëshqas edhe kur duart tuaja janë të lagura. Në thelb, trajtimi është një copë tortë.

KAM SHOQËZIMET E MËPOSHTME
1. Shtojcë për heqjen e qimeve të hundës
2. Shtojcë për heqjen e qimeve të trupit
3. Shtojcë për prerjen e mjekrës
4. Shtojca për formimin e konturit
5. Shtojcë për shtrirje të saktë
6. Shtojcë me gjerësi të plotë
7. Shtojca 3 mm
8. Shtojca 6 mm
9. Shtojca 9 mm
10. Shtojca 12 mm
11. Rregullimi i prerjes së mjekrës
12. Rregullimi i shkurtimit të flokëve

ME KARIKONI NE NJE 100% ME NJE MICRO USB NE VETËM 2 ORË
Nuk ka më kabllo të panevojshme dhe karikues shtesë! Më karikoni me një mikro USB klasik kudo në botë në vetëm dy orë. Unë krenohem me një bateri Li-ion me kapacitet të lartë, me të cilën mund të punoj vazhdimisht për 2 orë për t'ju dhënë kohë të mjaftueshme për të gjitha nevojat dhe detajet tuaja.

ZBULONI PËRFITIMET E AKSESORËVE EKSTENSIV!
Siç e dini tashmë, 12 bashkëngjitje me cilësi të lartë janë të përfshira në paketën time, kështu që unë mund të jem ndihmësi i përsosur. Por Sencor mendoi edhe për ndihmat dytësore që çdo përdorues duhet të ketë në shtëpi dhe në rrugë. Së bashku me aksesorët, do të gjeni artikujt e mëposhtëm në aksesorët e mi: një mbajtëse praktike me ndarje, një krehër, një furçë pastrimi dhe e fundit, por jo më pak e rëndësishme, vaj për lubrifikimin e teheve. Unë jam thjesht një makinë prerëse me gjithçka.

FUNKSIONET DHE VETITË
Rrjeti/bateria e burimit të energjisë
Karikimi Micro USB që mundëson rimbushjen kudo në botë
Tehe të nitridit të titanit
Motor ultra i qetë me shpejtësi të lartë
12 SHTYPJE TË NDRYSHME:
Prerëse hunde
Makinë rroje trupi
Makinë rroje për fytyrën
Trimmer dizajni
Trimer precize
Trimmer me madhësi të plotë
Trimer 3 mm
Trimer 6 mm
Trimer 9 mm
Trimer 12 mm
Rregullimi i lartësisë së qimeve të fytyrës
Rregullimi i lartësisë së qimeve në trup

Dorezë ergonomike që parandalon rrëshqitjen në dorë
Koha e funksionimit të baterisë 2 orë
Teknologjia e karikimit të shpejtë siguron karikim të plotë në vetëm 2 orë
Gjerësia e tehut 6 / 26 / 34 mm

Çelësi ON/OFF (ndezur/fikur)
Opsioni për t'u shkurtuar pa krehër
Treguesi grafik i gjatësisë së prerjes
Treguesi LED i karikimit
Bateria Li-jon
Bateria e integruar Li-Ion
Aksesorët e furnizuar: Mbështetje praktike, krehër, prerëse flokësh në hundë, rroje për flokët e trupit, rroje flokësh për fytyrën, prerëse flokësh të dizajnuara, prerëse standarde, prerëse e madhe e flokëve, prerëse 3 mm, prerëse flokësh 6 mm, prerëse flokësh 9 mm, prerëse flokësh 12 mm, flokë fytyre Rregullimi i gjatësisë, Rregullimi i lartësisë së flokëve të trupit, vaj

Gjatësia e kordonit të rrymës: 180 cm
Pesha: 99g
Dimensionet (lartësia × thellësia × gjerësia): 155 × 39 × 35 mm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€