Makine per rruarje me bateri SENCOR SNC 101BL

: në stok

Çmimi i rregullt €15,99

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
  • Koka prerëse rezistente ndaj ujit
  • Ndriçim i integruar
  • 2 koka të këmbyeshme
  • Përdoret per qimet në hundë, veshë dhe fytyr
  • Tehe çeliku inox
  • Sipërfaqe gome që parandalon rrëshqitjen në dorë
  • Aksesorët e furnizuar: mbështetëse e dobishme, furçë pastrimi, 1x bateri alkaline AA
  • Dimensionet (gjerësia x thellësia x lartësia): 27 x 29 x 129 mm
  • Pesha: 54 g

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€