Makinë për qethje Sencor SHP 4302RD, me Bateri, Argjendtë - Zezë

: në stok

€20,35 €26,00

Ju kurseni: €5,65 ( 21% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

UNË JAM SHP 4302RD QRISË E FLOKËVE NGA SENCOR
Pritini flokët dhe mjekrën nga komoditeti i shtëpisë tuaj. Unë kam një çmim shumë të volitshëm dhe një motor me shpejtësi të lartë, kështu që performoj gjithmonë me besueshmëri në një nivel të lartë për të gjitha llojet e flokëve. Dukem fantastike dhe kam një bateri të fuqishme, e cila më mundëson të punoj për 50 minuta. Unë jam thjesht një palë prerëse flokësh përrallore Sencor me një çmim të shkëlqyeshëm, performancë, funksionim të qetë dhe qëndrueshmëri!

LARTËSIA E SHKURTËSISË MUND TË VENDOSET NGA 1 NË 8 MM
Me një teh çelik inox 35 mm me cilësi të lartë, mund të shkurtoj flokët dhe mjekrën tuaj pa sforcim pa ndonjë ndryshim të shpeshtë të ngjitjeve. Mund të vendosni lehtësisht lartësinë e dëshiruar të prerjes prej 1-8 mm duke përdorur vetëm një bashkëngjitje ose plotësisht pa të.

MUND PERFEKT NE DOREN TUAJ
Trupi im përshtatet mirë në dorën e çdo mashkulli apo femre, pavarësisht nëse jeni duke i prerë flokët tuaj apo gjysma juaj tjetër po i stilon ato për ju. Mbërthimi ergonomik me një bazë kundër rrëshqitjes garanton përdorim të rehatshëm për çdo përdorues.


PËRFITIMET KRYESORE
Rrjeti/bateria e burimit të energjisë
Motor ultra i qetë me shpejtësi të lartë
Ngjitës lartësie e lëvizshme për pastrim të lehtë
FUNKSIONET DHE VETITË
Dorezë ergonomike që parandalon rrëshqitjen në dorë
Koha e funksionimit të baterisë 50 minuta
Çelësi ON/OFF (ndezur/fikur)
Opsioni për t'u shkurtuar pa krehër
Rregullator për vendosjen e lartësisë së prerjes në intervalin 1–8 mm
Treguesi grafik i gjatësisë së prerjes
Treguesi LED i karikimit
Bateria e integruar Nimh
Aksesorët e furnizuar: karikues/përshtatës energjie, furçë pastrimi
DIMENSIONET DHE SPECIFIKIMET
Gjatësia e kordonit të rrymës: 145 cm
Pesha: 168g
Dimensionet (lartësia × thellësia × gjerësia): 185 × 43 × 40 mm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€