Makinë kafeje Sencor SES 1721BK - 1050W, e zezë

: në stok

€98,89 €150,00

Ju kurseni: €51,11 ( 34% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Pompë 20 Bar
Sistemi i ngrohjes së bojlerit
Funksioni i Para-Brew
Kontrolle dixhitale për funksionim më të saktë
Shkop rrotullues me avull
Filtër inox për 1 dhe 2 gota
Zgjedhja e avullit / ujit të nxehtë
Pjatë metalike për ngrohjen e filxhanit
Tabaka pikuese e lëvizshme për pastrim të lehtë
Lartësia e filxhanit tepër të madh, ideale për filxhanë kafeje
Depozita e ujit 1,5 L e lëvizshme
Treguesi i vëllimit të ujit
Çelësi ON/OFF me dritë treguese
Këmbë kundër rrëshqitjes
Aksesorët: Mbajtës filtri, Kupë matëse, 2 filtra (për 1 dhe 2 gota)
Fuqia: 1050 W
Përmasat: 20,5 x 37 x 28,5 cm
Pesha: 3,2 kg

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€