Makinë kafeje - Espresso, Sencor SES 4050SS-EUE3, e zezë

: në stok

€160,49 €248,00

Ju kurseni: €87,51 ( 35% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Makinë kafeje Espresso / Cappuccino

- Konsumi i energjisë: 1450 W
- Niveli maksimal i zhurmës. 70 dB
- Kapaciteti i rezervuarit të ujit 1.4 l
2 Vite Garancion

Paneli i kontrollit Digital me një prekje (OneTouch)
Sistemi i ngrohjes së bojlerit
Kontroll dixhital për funksionim më të saktë
Funksion i shkurtër para pirjes

Grykë rrotulluese e avullit
Filtër inox për 1 ose 2 filxhanë kafeje
Zgjedhja e funksionit të avullit / ujit të nxehtë
Pllakë metalike e ngrohur për parangrohjen e gotave
Tabaka e heqshme e pikave për pastrim të lehtë
Hapësirë shtesë për gota të mëdha

Treguesi i nivelit të ujit
Këmbë kundër rrëshqitjes


Depozita e heqshme e ujit me një vëllim prej 1,5 l
Pompa italiane e presionit 20 bar

Aksesorët:
Mbajtëse filtri
Kupa matëse e kafesë
2 filtra (për 1 dhe 2 gota)

 

Përmasat: 37 x 20.5 x 28.5 cm
Pesha: 3.2 kg
Trupi me dizajni prej çeliku inox dhe të zezë


Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€