Lugë kuzhine Lamart LT3988

: në stok

Çmimi i rregullt €2,50

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
  • Materiali        çelik inox, najlon
  • Ngjyra           inox, e zezë
  • Madhësia    gjatësia 34 cm 

Lugë najloni me dorezë inox, Reziston në temperaturat deri 210 ° C dhe e  sigurt për larje në pjatalarëse.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€