LCD Babyphone 3.5 inch me kamer Wirless

: në stok

€59,99 €79,90

Ju kurseni: €19,91 ( 24% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Një vegël e domosdoshme për prindërit që të ruajnë qetësinë dhe të sigurohen që fëmija i tyre të jetë i sigurt. Ky Baby Monitor do t'ju lejojë të mbani një sy tek fëmija juaj nga një dhomë tjetër. Një opsion i shkëlqyeshëm për familjet me fëmijë të vegjël!

Monitori për fëmijë me ekran TFT LCD 3,5 inç ka 960 * 240 piksele.
Vizioni i Natës
Intercom me 2 drejtime
Monitorimi i temperaturës

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€