Kuti Tualeti

: në stok

Çmimi i rregullt €11,99

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Mini Organizuese për banjon tuaj

Përmasat; 20.5X22 X12.5 CM

Një dizajn i veqante që mban palomat dhe ruan gjërat tuaja.
Vendosni telefonin, portofolin, çelësat, dezinfektuesin ose pajisje të tjera ndërsa jeni në tualet ose dush.
Karakterizohet i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga spërkatjet, i mban gjerat larg lagështise.
Me sirtar mund të organizoni qese plastike, petë higjienike etj.
Organizuesi i sipërm me vrimë kulluese e mban pjesën e sipërme të thatë dhe të pastër. Lehtë për t'u instaluar, pa shpime.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€