Kabëll USB-C Apple 1.2m Canyon

: në stok

€14,90 €29,90

Ju kurseni: €15,00 ( 50% )

Color
Black
White

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Certifikuar nga Apple
Karikimi i shpejtë dhe sinkronizimi i të dhënave
Ofrimi i energjisë 18 W
1.2 metra e gjatë
3.5 mm diametër
Mbështet adaptorë USB të tipit C 5V/2.4A

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€