Jorgan Veror, I Bardhë

: në stok

Çmimi i rregullt €15,99

Dimenzionet

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Jorgani Veror mban temperaturën dhe lagështinë e trupit
tuaj, por gjithashtu zvogëlon djersën!


Jorgani është projektuar për të ju mbajtur të ftohtë në verë, të ngrohtë në dimër dhe rehat pas një dite të lodhur.

DIMENZIONET:
– 140 X 200cm
– 200 X 200cm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€