Hekur për hekurosje VIVAX IR2201CP

: në stok

€19,90 €24,90

Ju kurseni: €5,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Mos lejoni që rrobat e rrudhura dhe të thërrmuara t'ju hedhin nga rruga, shpëtoni nga rrudhat në një çast me ndihmën e hekurit Vivax IR-2202CP, shpejt dhe lehtë! Fuqia 2200 W, termostat i rregullueshëm, rezervuar uji 360 mL, kontroll me avull 15-30 g/min, tregues funksionimi, funksion vetëpastrimi, funksion mbylljeje automatike, dalje vertikale e avullit, mbrojtje nga mbinxehja, bazë qeramike, dimensionet e pllakës ngrohëse 250 cm2 , dimensionet e pajisjes 32, 7*12.8*16 cm.
Karakteristikat themelore
Fuqia [W]: 2200
Kapaciteti i rezervuarit të ujit [L]: 0,36
Nënshtresa: Qeramikë
Dimensionet e pllakës ngrohëse [cm2]: 250
Pajisje shtesë
përforcim shtesë i avullit: 0
Energjia dhe konsumi
Goditje me avull: 0

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€