Furrë Montuese VIVAX

: në stok

€229,90 €299,90

Ju kurseni: €70,00 ( 23% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Furra e integruar Vivax BO-608FAHTD X

Specifikat:

 • Klasi energjetik A,
 • Fuqia maksimale: 2300 W,
 • Diapazoni i temperaturës: 30°C-250°C,
 • kapaciteti i furrës: 60 L,
 • Pamja e jashtme: panel kontrolli xhami dhe futje inoksi,
 • Derë xhami me futje inox dhe dorezë alumini,
 • Pop In / Jashtë kontrolleve;
 • Pamja e brendshme: smalt i zi,
 • Ventilator për pjekje,
 • Udhëzues të kromuar lehtësisht të lëvizshëm,
 • Numri i programeve: 8,
 • Programet: Ndriçimi, Ngrohja e sipërme, Ngrohja konvencionale (Ngrohja e sipërme + e poshtme), Ngrohja e poshtme, Pjekja me ventilator, Funksioni grill, Ekran dixhital LED i bardhë me kohëmatës dhe pjekje automatike, ventilator tangjencial për ftohje,
 • Dimensionet (HxWxD): 64.0x62.0x65.0 cm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€