Furçë elektrike për dhëmbë për fëmijë Sencor SOC 0810BL, e kaltër

: në stok

€11,55 €22,00

Ju kurseni: €10,45 ( 47% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Furçë dhëmbësh me 2 mënyra: Ndriçim dhe Pastrim
Shpejtësia e larjes deri në 12.000 në minutë
Drita LED me ngjyra në kokën e furçës, e cila ndriçon pjesën e brendshme të gojës përmes kokës së furçës transparente.
Kokë flokësh Micro-nano 10.000 për mbrojtjen e çamçakëzit të butë të foshnjës
Kohëmatësi inteligjent do të ndajë larjen e dhëmbëve në 4 blloqe për pastrimin më të mirë falë teknologjisë Quadpacer
Koka e furçës është e anuar 15°, e përshtatshme për prindërit që të lajnë dhëmbët e fëmijës së tyre
Doreza me dizajn ergonomik garanton kapje të rehatshme
Konsumi jashtëzakonisht i ulët, bateria zgjat deri në 30 ditë në përdorim të përditshëm
Niveli i mbrojtjes i papërshkueshëm nga uji IPX7 (mbrojtje nga zhytja në ujë)
Bateri AAA e sigurt dhe e qëndrueshme
Përmbajtja përfshin: 1 trup furçë dhëmbësh, 1 kokë furçe, 1 bateri AAA

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€