FRITEZ PA VAJ HAEGER

: në stok

€99,99 €149,99

Ju kurseni: €50,00 ( 33% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Model

HG-5285

Emri i brendit

HAEGER

Permasat

33*35.5*32cm

Pesha

5500g

Fuqia

1500w

QTY/CTN

2pcs/ctn

Permasat e paketimit

66.5*33.5*37.1

Pesha e paketimit

3g/ctn

 

Tigan shumëfunksional i kontrolluar me kapacitet të madh, tigan inteligjent me ajër të gjeneratës së 6-të, kapacitet i madh, ekran i filtrit të karbonit të aktivizuar, dizajn i veçantë i shportës së skuqjes, sistemi i qarkullimit të ajrit të nxehtë, çip i gjeneratës së 5-të, dizajn i heshtur, pa vaj dhe pa tym për të krijuar ushqim cilesor.
Kapaciteti i kazanit 5.8L 
• Me kosh për pjekje buke
• Kombinim i zgjuar i furrës me ajër të nxehtë, skarës dhe tiganisje të thellë
• Për skuqje të thellë, skarë, skuqje, pjekje, pjekje duke ngrohur ushqimin, duke e mbajtur atë të ngrohtë dhe shkrirë
• Gatim ekstra me pak yndyrë dhe i butë me ajër të nxehtë Me kontroll termostati dhe kohëmatësi
• Kordoni i rrymës: Material PVC 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€