Figaro Për Kaçurrela REMILNGTON RE-2071

: në stok

€18,99 €29,99

Ju kurseni: €11,00 ( 36% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Remington Hair Curler Stick RE-2071


Figaro për dredhjen e flokëve.

E mrekullueshme për femrat që i duan flokët e valëzuara dhe kaçurrela.

I lë flokët e buta dhe nuk i djeg, falë pllakës së veçantë të saj.

Specifikat:

• Veshje e avancuar qeramike me keratin për kaçurrela të gjalla dhe me pamje të shëndetshme

• Afishimi i temperaturës, 3 cilësime 180*C – 200*C – 210*C

• Nxeheni në 30 sekonda

• Qese luksoze rezistente ndaj nxehtësisë

• Kordoni rrotullues

• Vendosja e nxehtësisë deri në 210 gradë

• Me Perm Multifunksional Profesional

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€