Drejtuese Flokësh PHILIPS HP4681

: në stok

€24,99 €39,99

Ju kurseni: €15,00 ( 37% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

SK PHILIPS HP4681 Multi-stilues me 3 aksesorë qeramike 190°

Shumë mënyra për të marrë stile të mahnitshme. Drejtuesi SalonStraight Freestyle vjen me tre shtojca të gjithanshme për stilimin e flokëve nga qeramika. Ideale për të krijuar të gjitha stilet që dëshironi... dhe shumë më tepër.

  • Rezultatet profesionale
  • Stilet e qëndrueshme
  • Shmangni dëmtimin e flokëve
  • Lehtë për t'u përdorur

Flokë me 3 stile

  1. Hekur për stile të drejta
  2. Hekur i ngushtë për forma dhe unaza
  3. Hekuri preciz për të volumizuar stilet me shtresa

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€