Çekiç Rrotullues Lithium-ion TOTAL TRHLI202287

: në stok

€179,90 €219,90

Ju kurseni: €40,00 ( 18% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Motor pa furça
Tensioni: 20 V
Shpejtësia pa ngarkesë: 0-1100/min
Shkalla e ndikimit: 0-5000 bpm
Forca e një goditjeje: 2.0 J
Kapaciteti maksimal i shpimit: Φ26 në beton
Dritë pune e integruar
SDS plus sistem çak
Me 3pc trap dhe 1pc dalta
Me karikim të shpejtë 1 copë
Me 2 copë bateri 4.0Ah
Paketuar me kuti plastike

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€