Çantë shpine CSZ-01 Canyon

: në stok

€24,90 €39,90

Ju kurseni: €15,00 ( 37% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Dimensionet 20x25x40cm plotësojnë kërkesat e bagazheve të dorës falas të të gjitha linjave ajrore
Zinxhir i fshehur kundër vjedhjes
I përshtatshëm për laptopë deri në 15,6ʺ
E bërë nga poliestër me densitet të lartë (600D)
Kapaciteti i madh, 20L
Rripat e ajrosur të shpinës dhe shpatullave

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€